Mēs esam finālā! Justs uz Eirovīzijas skatuves kāps arī sestdien

2 komentāri

Ceturtdienas vakarā uz Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa otrā pusfināla skatuves kāpa 18 valstu pārstāvji, lai cīnītos par savu biļeti uz vietu lielajā finālā.

Otrajā pusfinālā, tāpat kā pirmajā, cīnījās 18 valstis: Albānija, Austrālija, Baltkrievija, Beļģija, Bulgārija, Dānija, Maķedonija, Gruzija, Īrija, Izraēla, Lietuva, Norvēģija, Polija, Serbija, Slovēnija, Šveice, Ukraina un, protams, Latvija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Finālā iekļuva vien 10, žūrija un skatītāji lēma, ka tās būs Latvija, Gruzija, Bulgārija, Austrālija, Ukraina, Serbija, Polija, Izraēla, Lietuva un Beļģija.

Pirmajā pusfinālā uzvarēja Azerbaidžāna, Krievija, Nīderlande, Ungārija, Horvātija, Austrija, Armēnija, Čehija, Kipra un Malta.

Visas šīs valstis pievienosies lielajam Eirovīzijas pieciniekam – Francijai, Vācijai, Itālijai, Spānijai un Lielbritānijai.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Marika
  +1

  Marika

  Paldies Just! Patiešām aizrāvi! Pat ne uz mirkli nešaubījos, ka būsi finālā!
  Esi tikpat patiess un spēcīgs arī finālā un Eiropa Tev noticēs :)

  13.05.2016 11:18

 • Eva
  +1

  Eva

  Super, malacis! Jau no paša sākuma iepatikās!

  13.05.2016 00:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas