Meksikā ceļu pie Dieva iespējams rast arī vilcienu stacijās

0 komentāri

Rēķinoties ar straujo dzīves tempu, Meksikas katoļu baznīca spērusi neparastu soli – tā izvietojusi kapelas galvaspilsētas Mehiko vilcienu stacijās.

Miljoniem Mehiko pilsētas iedzīvotāju nespēj iedomāties savu ikdienu bez metro, kas stiepjas 27 kilometru garumā, un regulāro transportlīdzekļa gaidīšanu. Tāpat lielākā daļa Meksikas iedzīvotāju nespēj savu ikdienu iedomāties bez reliģijas. 85 procenti valsts iedzīvotāju uzskata sevi par ticīgiem katoļiem, taču atklāj, ka tik saspringtā dzīves tempā atliek arvien mazāk laika, lai dotos uz baznīcu. Jaunizveidotās kapelas vilcienu stacijās ļauj viņiem turpināt kopt savu ticību, esot ceļā uz darbu vai mājām.

Kopš janvāra kapelas atvērtas Cuautitlan, Lecheria un Tultitlan stacijā. Iedzīvotājiem tās ir tik ļoti iepatikušās, ka kaimiņos esošie draudžu apgabali sākuši apsvērt, vai arī viņu pilsētas rajonu stacijās nevajadzētu ieviest ko līdzīgu. Katrā kapelā ir neliela kafejnīca un grāmatu veikals, kur ir iespējams iegādāties reliģiska satura grāmatas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas