Markus Riva aicina uz minikoncertu

0 komentāri

Populārais mūziķis Markus Riva ielūdz uz minikoncerts, kura ietvaros klausītāju vērtēšanai pirmo reizi tiks nodotas četru jau labi zināmu un iecienītu kompozīciju akustiskās versijas.

Koncertā piektdien, 20. februārī, no plkst. 18:00 tirdzniecības kompleksā Spice Markus Riva kopā ar pavadošo grupu izpildīs gan jaunāko paša sacerēto dziesmu Take Me Down, ar kuru viņš svētdien startēs dziesmu konkursa Supernova lielajā finālā, gan arī šīs pašas kompozīcijas nesen iznākušo versiju krievu valodā ar nosaukumu Тату.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzstāšanās laikā izskanēs arī pagājušā gada Eirovīzijas konkursam pieteiktā dziesma Lights On, pasaulē plaši atzītās Titanium dziesmas kaverversija, kā arī Raimonda Paula sacerētā kompozīcija krievu valodā Любовь Настала, ar kuru Riva vēl pavisam nesen pieteica sevi arī vērienīgajā Krievijas televīzijas šovā Хочу к Меладзе.

Uzreiz pēc koncerta Markus personīgi sveiks klātesošos fanus, uzņemot ar viņiem kopīgas bildes, kā arī sniedzot autogrāfus uz īpašām, ar savu fotogrāfijām rotātām kartītēm.

”Mani fani man vienmēr ir bijuši vissvarīgākie, un tieši viņu atbalsts ir tas, kas motivē sasniegt aizvien augstākus mērķus, tādēļ esmu neizsakāmi priecīgs par šādu iespēju vismaz daļu no viņiem satikt klātienē. Protams, ne mazāk saviļņojošs notikums ir arī vairāku manis izpildīto kompozīciju akustisko versiju pirmatskaņojums, kas ļaus jau iepriekš izskanējušas dziesmas izdzirdēt jaunās skaņās ar īpašu, dvēselisku pieskaņu. Es vēlos klausītājiem parādīt, ka arī mana jaunākā Take Me Down kompozīcija var tikt izpildīta ļoti dažādos stilos un tādejādi, iespējams, uzrunāt vēl plašāku auditoriju, kas ir svarīgs faktors ceļā uz Eirovīzijas konkursa lielo finālu,” komentē Markus Riva.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas