Māris Štrombergs bildinājis draudzeni

0 komentāri

Divkārtējais Olimpisko spēļu čempions riteņbraukšanā vīriešiem Māris Štrombergs 28. dzimšanas dienā – 10. martā – bildināja ilggadējo draudzeni Natašu Paulo.

Slavenais sportists ar priecīgo vēsti steidza padalīties, savā Instagram profilā publicējot fotogrāfiju, kurā mīlnieki redzami mīlināmies un Natašas kreisās rokas zeltnesi rotā saderināšanās gredzens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Viņa teica Jā,” vēsta fotogrāfijas paraksts. “Esmu ļoti laimīgs vīrietis,” priekā dalās sportists un atklāj, ka dzīve bez mīļotās sievietes ir kā braukšana ar velosipēdu bez roktura. “Kāpēc tieši manā dzimšanas dienā? Jo zinu, ka šo dienu atcerēšos katru gadu. Nevēlos iekulties nepatikšanās sliktās atmiņas dēļ,” viņš paskaidro. “Liels paldies visiem par vēlējumiem dzimšanas dienā!”

Arī Nataša priekā par bildinājumu publicējusi fotogrāfiju.

Kā raksta Kas Jauns, Māris ar Amerikā dzīvojošo filipīnieti Natašu Paulo iepazinās pirms četriem gadiem suši restorānā netālu no savām mājām Kalifornijā. ASV viņš dzīvo jau piecus gadus, tur trenējas, piedalās BMX sacensībās un kopā ar mīļoto draudzeni rūpējas par diviem suņiem – Kobi un Kaiu. Ik pa laikam riteņbraucējs kopā ar draudzeni atlido uz Latviju, apciemo Valmierā dzīvojošos draugus un radus, un apmeklē ar sportu saistītus pasākumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas