Makvīna izstāde rosina modes gardēžu interesi

0 komentāri

Londonā atklāta vērienīga modes mākslinieka Aleksandra Makvīna tērpu izstāde, rosinot vēl neredzētu modes gardēžu un Holivudas zvaigžņu interesi. Ekspozīcijā Viktorijas un Alberta muzejā izstādīti vairāk nekā 200 Makvīnam raksturīgajā ekstravagantajā stilā darināti tērpi.

Pirms pieciem gadiem traģiski mūžībā aizgājušā modes mākslinieka darbu izstādei dots nosaukums Mežonīgais skaistums. Tās atklāšana notika pagājušās nedēļas nogalē, pulcējot kuplu skaitu Holivudas zvaigžņu un citas slavenības, kuru vidē ir ne mazums Makvīna klientu, tostarp Deivids un Viktorija Bekhemi, modeles Naomi Kempbela, Keita Mosa, Eva Hercigova, kā arī aktrise Selma Haijeka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izstādē skatāmi 240 Makvīna tērpi, kuros atspoguļojas dizainera ekstravagantais stils. Tā ir lielākā modes izstāde, kāda jebkad sarīkota Viktorijas un Alberta muzejā.

Kuratore Klēra Vilkoksa Makvīnu raksturo kā “vienu no savas paaudzes ietekmīgākajiem dizaineriem, kurš prata šokēt ar aizraujošajām un spēcīgajām modes skatēm”.

Makvīns izdarīja pašnāvību 2010. gadā 40 gadu vecumā. Makvīna pētniece Luīze Ritere atklāja, ka dizaineram patikušas televīzijas pārraides par dabu. Vērojot dzīvnieku pasauli un dabas procesus, viņš smēlies iedvesmu saviem tērpiem.

Uz Makvīna tērpu izstādi iepriekšpārdošanā jau pārdoti vairāk nekā 70 tūkstoši biļešu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas