Majoru svelmē aizritējis Latvijas pludmales volejbola čempionāts

0 komentāri

Majoru pludmalē Jūrmalā trīs dienas svelmē risinājās cīņas Latvijas pludmales volejbola čempionātā – “Ergo Open” ceturtajā posmā. Vīru konkurencē, tāpat kā iepriekšējā posmā Saulkrastos, finālā tikās Rihards Finsters ar Edgaru Toču pret Haraldu Regžu ar Armandu Āboliņu.

Pirmajā setā pirmo trīs posmu uzvarētāji Finsters un Točs bija pārāki ar 22:20, arī otrajā posmā Finsters un Točs izcīnīja uzvaru – 21:17.

Trešajā vietā ierindojās Toms Benjavs un Toms Šmēdiņš, kuri pārspēja Reini Pekmani un Edvartu Buividu.

Tāpat Majoros notika kasrtas cīņas arī par “Ergo Open” otrā posma medaļām sieviešu konkurencē. Lielajā finālā Sanda Ragozina un Ilze Liepiņlauska smagā trīs setu cīņā revanšējās pirmā posma uzvarētājām – Dagnijai Mediņai un Ingai Ikauniecei – 2-1 (18-21,21-15,15-13).

“Ergo Open” piektais posms notiks netālu no Daugavils – Virognā – augusta otrajā nedēļas nogalē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas