Lemberga krāsainajā tēlā iejūtas Raitis

0 komentāri

Raidījums Bez Tabu Dzīves smalkumi par stila ikonu izraudzījies Ventspils mēru Aivaru Lembergu, kurš mīl tērpties krāsaināk un kontrastaināk nekā viņa kolēģi.

”Nedaudz pavasarīgs un košāks krāsu salikums. Tas nav ierastais, ko izvēlas tipiskie vīrieši. Ar to laikam Lemberga kungs ir īpašs,” akcentē stiliste Gita Šildere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Lemberga kungs pilsētas svētkos. Brīvs, ērts, nav nekā lieka un nekā arī par maz,” A. Lemberga brīvā laika stilu raksturo stiliste.

Aivara Lemberga slaveno deju apģērbtā Raita Lukaševica un paša sniegumā skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas