Latvijas vīriešus visvairāk uzbudina kājas, grūtnieces un krūtis

1 komentārs

2. Latvieši un dibeni

2/7

Tātad – krūtis vai dibens?

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Latvietim interesē krūtis. Tāpat kā igaunim un lietuvietim, polim, zviedram un krievam. Interesanti, ka Baltijas valstu vidū vislielākie krūšu meklētāji ir lietuvieši – pasaules reitingā viņi ierindojas 23. vietā. Tad seko – igauņi ar 35. vietu, bet latvieši ir 39. vietā.

Kopējā tendence ir interesanta – jo vairāk uz dienvidiem, jo dibeni kļūst aktuālāki. Un tuvākie dibenu mīļotāji ir rumāņi. Tā kā, ja esi Rumānijā, tad zini – jēlākas sarunas laikā pieminēt krūtis būs līdzvērtīgi vientuļam kliedzienam tuksnesī – rumāņiem sieviešu krūtis ir vienaldzīgas. Taču ieminoties par sieviešu dibeniem, rumāņi visticamāk noelsīsies un acīs jāspīd kā rīta zvaigzne! Par Dienvidameriku, ASV, Arābu valstis un Āfriku nerunāsim – dibenu lielvalstis! Tomēr paliek neatbildēts jautājum –  cik ļoti latviešu vīrietim interesē dibeni?

2. Latvieši un dibeni

2/7
1 komentārs

TOP komentāri

  • :)
    0

    :)

    Pec kadiem datiem si statistika nemta?Ka var zinat kadas meitenu dalas vairak patik ? Musu viriesi mil vairak ar acim,ka citu tautibu. Tapec meitenes pievers lielaku uzmanibu savam izskatam ka citur pasaule.

    16.12.2014 15:06

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas