Latvijas vīriešus visvairāk uzbudina kājas, grūtnieces un krūtis

1 komentārs

2. Latvieši un dibeni

2/7

Tātad – krūtis vai dibens?

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Latvietim interesē krūtis. Tāpat kā igaunim un lietuvietim, polim, zviedram un krievam. Interesanti, ka Baltijas valstu vidū vislielākie krūšu meklētāji ir lietuvieši – pasaules reitingā viņi ierindojas 23. vietā. Tad seko – igauņi ar 35. vietu, bet latvieši ir 39. vietā.

Kopējā tendence ir interesanta – jo vairāk uz dienvidiem, jo dibeni kļūst aktuālāki. Un tuvākie dibenu mīļotāji ir rumāņi. Tā kā, ja esi Rumānijā, tad zini – jēlākas sarunas laikā pieminēt krūtis būs līdzvērtīgi vientuļam kliedzienam tuksnesī – rumāņiem sieviešu krūtis ir vienaldzīgas. Taču ieminoties par sieviešu dibeniem, rumāņi visticamāk noelsīsies un acīs jāspīd kā rīta zvaigzne! Par Dienvidameriku, ASV, Arābu valstis un Āfriku nerunāsim – dibenu lielvalstis! Tomēr paliek neatbildēts jautājum –  cik ļoti latviešu vīrietim interesē dibeni?

2. Latvieši un dibeni

2/7
1 komentārs

TOP komentāri

  • :)
    0

    :)

    Pec kadiem datiem si statistika nemta?Ka var zinat kadas meitenu dalas vairak patik ? Musu viriesi mil vairak ar acim,ka citu tautibu. Tapec meitenes pievers lielaku uzmanibu savam izskatam ka citur pasaule.

    16.12.2014 15:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas