Latvijas sumo roboti pirmoreiz vēsturē uzvar pasaules čempionātā

0 komentāri

Latvijas Robotu skolas komanda uzvarējusi visprestižākajās Robotu Sumo sacensībās Japānā, kas ir līdzvērtīgi pasaules čempionātam. Šī ir ne tikai nozīmīga Latvijas robotu uzvara, bet arī vēsturisks brīdis, jo neviens līdz šim japāņu robotus nebija uzvarējis.

Sacensības norisinājās Ryōgoku Kokugikan centrālajā sumo arēnā Tokijā, kur pēc mūsu komandas uzvaras plīvoja Latvijas karogs. Paši Robotu skolas pārstāvji, kas piedalījās sacensībās, komentējot uzvaru sociālajos tīklos norāda: ”Neiespējamais sāk kļūt iespējams. Esam uzvarējuši vispasaules sumo robotu čempionātā. Japāņi joprojām spēcīgi, taču šoreiz veiksme mūsu pusē.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas patiešām ir liels notikums, jo nevienas cits valsts pārstāvim nebija izdevies sasniegt šādu panākumu. ”Latvieši, kā pirmie no ārzemju robotu būvētājiem, uzvarēja autonomo sumo robotu kategorijā. Nekas tāds iepriekš Japānā vēl nebija pieredzēts. Japāņi uzvarēja radio vadāmo sumo robotu kategorijā,” sociālajos tīklos priekos dalās Robotu skolas komanda.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas