Latvijas Paralimpiskā izlase Eiropas čempionātā cīnīsies par godalgām

0 komentāri

Apvienotajā Karalistē notiekošajā Eiropas čempionātā vieglatlētikā saviem šīs nedēļas startiem gatavi arī astoņi Latvijas labākie paralimpiskie sportisti. Mūsējie ir apņēmības pilni sasniegt savus labākos rezultātus, cīnoties kopā ar 560 sportistiem no 49 valstīm.

Mūsējie paralimpiskie sportisti no otrdienas līdz sestdienai startēs šķēpmešanā, lodes gūšanā, tāllēkšanā u.c. vieglatlētikas disciplīnās. ”Sportisti ir apņēmības pilni cīnīties par medaļām Eiropas čempionātā, un mūsu cerība ir, ka viņiem izdosies kāpt uz goda pjedestāliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī viņu treneri, vērtējot pēc ieguldītā darba un sportistu rūpīgās gatavošanās Eiropas čempionātam, ir noskaņoti optimistiski. Jāatgādina, ka arī līdz šim paralimpiskajiem sportistiem no Latvijas ir izdevies gūt spožus panākumus, tādēļ, cerams, šī nedēļa tos vēl papildinās,” pārliecināta LPK prezidente Daiga Dadzīte.

Latvijas izlases pirmie starti paredzēti 19. augustā, kad pulksten 11.00 Taiga Kantāne un Liene Gruzīte piedalīsies lodes grūšanā. 20. augustā pulksten 10.46 Edgars Kļaviņš startēs 100 metru skrējienā, 15.40 Diāna Dadzīte lodes grūšanā, pulksten 18.10 paredzēts Dmitrija Silova starts tāllēkšanā.

Kopumā Svonsī, Apvienotajā Karalistē notiekošajā Eiropas čempionātā no Latvijas oficiālās delegācijas atrodas 17 cilvēki, kuru vidū kopā ar sportistiem ir viņu tuvākais un nozīmīgākais atbalsts – treneri, medicīniskais personāls, kā arī pārstāvji no Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK). Diemžēl gūto traumu dēļ savējiem līdzi nevarēja doties un sevi pierādīt vēl divi spēcīgi Latvijas paralimpiskie sportisti – skrējējs Pēteris Lācis un lodes grūdējs Andis Ozolnieks.

Jebkuram ir iespēja sekot Latvijas Paralimpiskās izlases startiem tiešraidē, kas būs nodrošināta arī LPK mājas lapā internetā www.lpkomiteja.lv Tajā varēs uzzināt gan par gaidāmajiem startiem, sekot to norisei, kā arī iepazīties ar sportistu gūtajiem rezultātiem.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas