Latvijas dizaineri pošas Rīgas modes nedēļai

0 komentāri

Rīgas modes nedēļā, kas norisināsies no 17. līdz 21. martam, līdzās jaunajiem zīmoliem piedalīsies Latvijas labākie un atzītākie modes mākslinieki – Amoralle, Anna LED, Katya Katya Shehurina, Narciss, Natālija Jansone, NÓLÓ, One Wolf un Paviljons.

Profesionālo modes skašu laikā tiks prezentētas 2015.–2016. gada rudens–ziemas kolekcijas. Šosezon zīmols Amoralle līdzās veļai un mājas tērpiem parādīs arī ikdienā valkājamu apģērbu, bet Katya Katya Shehurina prezentēs uzreiz divas – kāzu kleitu un vakarkleitu – kolekcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Narciss kolekcija Karuselis solās būt spilgta un krāsām bagāta. Natālijas Jansones kolekcija ir Londonas iedvesmotā. NÓLÓ tērpiem šosezon ir raksturīgas dažādas detaļas, kuras ir “aizņemtas” no vīriešu garderobes un bērnu rotaļlietu kastes. One Wolf prezentēs vīriešu safari stila kolekciju, savukārt zīmola Paviljons sportiska stila adīto tērpu kolekciju radījusi dizainere Līga Garda.

Zīmola Narciss kolekcija Karuselis. Publicitātes foto

Jau vēstījām, ka starp jaunajiem zīmoliem, kas šopavasar sevi prezentēs Rīgas modes nedēļā, ir it’sME, Alexandra Westfal, IN by Inga Nipane un Liga Banga.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas