Latvijas 1. Rokkafejnīca aicina uz 3 gadu svinībām

0 komentāri

Mēneša nogalē, 26., 27. un 28. februārī, Latvijas 1. Rokkafejnīca – Reiterna nams ar koncertiem dažādu Latvijas mūziķu izpildījumā, kā arī citiem spilgtiem notikumiem svinēs trešo gadskārtu.

Dažādu skaņu, krāsu pilns un jaudīgiem notikumiem bagāts aizvadīts kārtējais gads roķenes jaunāko laiku vēsturē. Tas nozīmē to, ka pienācis laiks trīs dienas trijos leģendārā nama stāvos nosvinēt Latvijas 1. Rokkafejnīcas – Reiterna nams aizvadītos trīs gadus Vecrīgas pašā sirdī.

Svinības ceturtdienas, 26. februāra, vakarā atklās pretrunīgi vērtētā grupa Ryga. Rokkafejnīcas Klavierbārā tās pašas dienas vakarā starts tiks dots jaunās sezonas karaoke turnīram kopā ar Frīdi, bet Reiterna nama mūros līdz šim nebijis notikums pirmajā svinību dienā būs videodiskotēka – Electric Cafe un VJ Egmonts izpildījumā ikviens varēs ļauties indie, electro un pop visual mix piedzīvojumam.

Piektdien, 27. februārī, svinības uzņems apgriezienus – dzīvajā izpildījumā būs skatāmas, klausāmas un novērtējamas četras komandas. Vakaru iesāks jaunā, taču Latvijas rokmūzikas ārēs jau skaļi sevi pieteikusī grupa Neon Saturdays, turpinājumā uzstāsies rokbrigāde Laime Pilnīga, kura savā koncertā sola jaunumus no pavasarī gaidāmā grupas otrā studijas albuma. Pēc tam sekos viena no spilgtākajām un neparastākajām grupām Latvijas mūzikā – Inokentijs Mārpls, bet otrās svinību dienas izskaņā uz skatuves kāps nepārspējamās balss īpašnieks Atis Ieviņš un The Rock Brothers.

Svētku kulminācija gaidāma 28. februāra vakarā, ko ievadīs Igo, Aivars Hermanis un Raimonds Macats. Ar visu laiku labākajām dziesmām, kā arī kompozīcijām no sava pirmā soloalbuma Dziesmas par dzīvi un mīlestību sestdien svinībās piedalīsies leģendārais rokenrolmuzikants Ainars Virga kopā ar apvienību Virga Roxx, bet sestdienas vakara vērienīgākais notikums būs teju neticams – grupas Slavas sienu rokkafejnīcā atklās un ekskluzīvu koncertu sniegs apvienība Labvēlīgais tips. Turpinājumā par svētku režīmu un dejām līdz pat rīta gaismai nomodā būs ansamblis Coco Orchestra.

Ieejas biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā bilesuparadize.lv. Iepriekšpārdošanā biļetes nopērkamas izdevīgāk.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas