Lai apmeklētu Gacho koncertu Birmingemā, tautieši ceļā pavada pat astoņas stundas

7 komentāri
Lai apmeklētu Gacho koncertu Birmingemā, tautieši ceļā pavada pat astoņas stundas
Publicitātes foto

Pagājušajā sestdienā mūziķis Gacho koncertsērijas Spēka Tūre laikā pirmoreiz viesojās ārpus Latvijas, sniedzot koncertu otrajā lielākajā Lielbritānijas pilsētā Birmingemā, kur to apmeklēja vairāk nekā pustūkstotis interesentu.

Koncerts Birmingemā tika rīkots kopā ar veiksmīgāko Lielbritānijā dzīvojošo latviešu izklaides komandu Bērzes Strazdi, kuri jau iepriekš rīkojuši desmitiem koncertu un festivālu ar Latvijas mūziķu piedalīšanos, tādējādi nodrošinot tālumā dzīvojošajiem latviešiem sirdij tuvas izklaides iespējas. Divstāvīgajā klubā Gacho koncerts kopumā pulcēja vairāk nekā pustūkstoti apmeklētāju un ārpusē esošā rinda pasākumā ievilināja arī ne vienu vien vietējo Birmingemas iedzīvotāju, pastāstīja Gacho pārstāvis Kaspars Jansons.

”Šis bija pirmais mūsu koncerts ārpus Latvijas. Lai gan piedāvājumi iepriekš tika izteikti regulāri vairāku gadu garumā, tieši Bērzes Strazdi mūs pārliecināja ar savu profesionalitāti, lai beidzot šādu koncertu varētu patiešām noorganizēt tuvu tam, kā vēlējāmies,” stāsta Gacho. ”Koncertā satikām visdažādākos Anglijas latviešus bija patīkami, ka pilnīgi visi šajā pasākumā bija smaidīgi un pozitīvi! Satikām vairākus cilvēkus, kuri uz koncertu speciāli bija braukuši pat no Skotijas, ceļā pavadot septiņas astoņas stundas. Mēs esam absolūti stāvā sajūsmā!”

“Gacho mums vienmēr ir bijis milzīgs izaicinājums un tāds kā mērķis, jo viņu absolūtais megahits Stampā grīdu ir bijusi mūsu himna un devīze jau no pašiem Bērzes Strazdu pirmsākumiem. Apvienot Gacho ar mūsu trešo dzimšanas dienu un DJ Vento – tas tiešām bija kaut kas neticams. Spēju uzņemt tādu daudzumu cilvēku, tik pozitīvi noskaņotus, tik labā atmosfērā ir atzinīgi novērtējis kluba The Honey Birmingham īpašnieks. Protams, vienmēr pēc pasākuma ir izdarīti secinājumi par uzlabojumiem nākotnē, bet kopumā – neaizmirstami,” sajūsmu neslēpj Bērzes Strazdu runasvīrs Toms Zeltiņš.

Jau vēstījām, ka janvāra beigās Gacho atklāja trešo koncertsēriju ar nosaukumu Spēka tūre, kas vienlaikus ir arī albuma Smaids līdz ausīm koncerttūre. Tā turpināsies ar trīs koncertiem – 27. februārī Gacho viesosies Tukuma Pilsētas kultūras namā, bet 28. februārī – Multiklubā Valmierā. Tūre tiks noslēgta 14. martā koncertzālē Palladium Rīgā. Sīkāka informācija par Spēka tūri: gacho.lv. Biļetes uz noslēguma koncertu nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

7 komentāri

TOP komentāri

 • APMEKLĒTĀJA
  +14

  APMEKLĒTĀJA

  Tas ko Bērzes Strazdi dara mūsu labā ir vienkārši vārdiem neaprakstāms! To pacietību, nervus un izturību katram novēlu! Jaunieši atdod visu,lai pasākums būtu uz urrrrrrrāāāā. Vienmēr atgriežoties pēc Strazdu pasākumiem ir miers sirdī...... Tik pozitīvu cilvēku ir retums, Strazdi vienmēr smaidīgi un ar lielāko prieku sagaida katru pasākuma apmeklētāju!

  23.02.2015 13:35

 • *(
  +2

  *(

  Dzirdet Tu vari daudz ko,bet vai pats/pati savam acim to visu vareji redzet???
  Cik var d*rst(atvainojos) par to kas, ko un ka! Aiziejiet pashi kko vispirms izdariet un tad sediet majas kasiet savas pakalas un kko negativi komentet!
  Rodas sajuta ka nekad tiem chikstuliem nebus gana, cilveki nem iet un dara grib lai mes seit uk esam priecigaki bet se Tev vienmer atradisies gudrie d*rseji!

  23.02.2015 22:21

 • ome
  +1

  ome

  Mani jaunieši bija koncertā. Pēc bildēm spriežot- visa pirmā un otrā rinda. No visiem labas atsauksmes, priecīgi un pozitīvi. Tā, ka neklausieties tajos īgņās- viņi tur noteikti nebija. Par nenoregulēto mūziku jau pieminēja, bet tas neesot traucējis izbaudīt koncerta atmosfēru.

  24.02.2015 15:09

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas