Ladybird atgriezusies uz Latvijas popmūzikas skatuves?

1 komentārs

Savulaik populārā dziedātāja, par latviešu Kailiju Minogu sauktā Ladybird, īstajā vārdā Tatjana Šihmuratova, šoziem atgriezusies dzimtenē un uzstājās arī savas draudzenes Jenny May jeb Maijas Stuģes 31. dzimšanas dienas svinībās 3. februārī.

Ladybird un Jenny May draudzība ilgst vairāk nekā desmit gadus, tādēļ muzikāls sveiciens Maijai dzimšanas dienā ir tikai likumsakarīgs, tiesa, agrāk spožā soliste dziedāja karaoke.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā noskaidrojis žurnāls Kas Jauns, dziedātāja, ko draugi sauc par Daci, Latvijā apciemo radus un draugus, bet viņas pastāvīgā dzīvesvieta ir Anglija. Dziedātāja nesen viesojusies Ņujorkā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • !
    +2

    !

    Labs jaunums.Man viņa ļoti patika,kad viņa uzstājās un dziedāja,bet tikai žēl,ka īss tas laiks bija,Gribētos viņu redzēt uz skatuves vēl un vēl!Ar lielu nepacietību gaidīšu viņas parādīšanos uz skatuves!

    24.02.2015 15:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas