Zunda dārzs noslēgs sezonu ar divu dienu koncertprogrammu

0 komentāri

Nedēļas nogalē, 2. un 3. oktobrī, Zunda dārzs aicina uz sezonas noslēguma pasākumu, kurā divu dienu garumā uzstāsies septiņas muzikālās apvienības un dīdžeji, informē Mārtiņš Strautiņš.

Zunda dārzs, kas atrodas Ūdens ielā 6, ir 280 kvadrātmetru liela koncertiem un mākslas aktivitātēm paredzēta vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2. oktobrī uz skatuves kāps grupas Les Attitudes Spectrales, So Lucid Electric Feel, Be Reet, savukārt 3. oktobrī angārā uzstāsies Oriole & Ansis, Origo Boys, Stereoglyph un Kenji. Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies Super hot dj boy.

No plkst. 22.00-01.00 ieejas maksa pasākumā 2 eiro.

Pasākuma norisei, jaunumiem un programmai iespējams sekot līdzi tīmekļa vietnē Facebook.

Zunda dārzs tika atklāts jūlija sākumā. Pirmās sezonas laikā tur notikuši vairāk kā 50 koncerti, un sezonas noslēguma pasākums pulcēs spilgtākos māksliniekus un grupas, kuras sezonas laikā uzstājušās Zunda dārzā. Starp spilgtākajiem Zunda dārza notikumiem minams PUTOI Pop Up Total Outdoor In festivāls un Baltā nakts. Zunda dārzā pat svinētas kāzas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas