Zinātkārus bērnus iepriecina izrāde Mākoņi

0 komentāri
Zinātkārus bērnus iepriecina izrāde Mākoņi
Publicitātes foto

Bērnu un jauniešu teātra izrāžu repertuāra Šmulītis ietvaros 18. decembrī teātrī Dirty Deal Teatro pirmizrādi piedzīvos izrāde Mākoņi, kurā ar fizikas eksperimentu un teātra izteiksmes līdzekļu palīdzību tiks skaidrotas dabas parādības.

Kā informē Dirty Deal Teatro pārstāve Daina Tabūna, izrādē Mākoņi aktieri Andrejs Možeiko un Artūrs Putniņš veiks dažādus fizikālus un mākslinieciskus eksperimentus, lai bērniem saprotamā veidā izstāstītu un parādītu, cik skaistā pasaulē dzīvojam. Tiks meklētas atbildes uz jautājumiem – kā rodas mākoņi, lietus, sniegs un varavīksne, un kā šīs parādības iespējams iegūt mājas apstākļos. To papildinās zinātniski skaidrojumi un dzejoļi par noslēpumaino mākoņu pasauli. Ja vien ļausimies mākslas un zinātnes sadarbībai, izrāde liks noticēt brīnumiem – tostarp Artūrs mēģinās īstenot kādu bērnības sapni, ko līdz šim visi uzskatījuši par neiespējamu.

Izrādes režisore ir Paula Pļavniece, kura pērn iestudējusi izrādi-spēli pamatskolēniem Nāves ēnā pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles motīviem. Mākoņu dramaturģisko materiālu veidojuši jaunie dramaturgi Justīne Kļava un Matīss Gricmanis, bet izrādes vizuālo ietērpu – scenogrāfe Marija Rozīte. Galvenās lomas atveido aktieri Andrejs Možeiko un Artūrs Putniņš.

Jauniestudējums paredzēts 6 līdz 9 gadus veciem bērniem.

Mākoņu pirmizrāde gaidāma 18. decembrī plkst. 19:00. Nākamā izrāde 20. decembrī jau ir izpārdota, bet vēl iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm 4. janvārī plkst. 14:00 un 6. janvārī plkst. 19:00.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas