VIDEO: Robijs Viljamss kopā ar vīru kori Gaudeamus izpilda Angels

1 komentārs

Vakar vakarā stingrā slepenībā Latvijas Radio studijā britu superzvaigzne Robijs Viljams ierakstījis divas dziesmas kopā ar pašmāju vīru kori Gaudeamus.

Popularizējot savu pasaules koncertturneju, noslēpumainā ieraksta laikā Viljamss nofilmēja video, kurā stāsta par to, ka septembrī un oktobrī uzstāsies Āzijā, Jaunzēlandē un Austrālijā, taču, kas sekoja pēc tam, liks skudriņām skriet pa visu lasītāju ķermeņiem… Viņš pats personīgi kopā ar vīru kori Gaudeamus nodziedāja savu vienu no slavenākajie superhitiem Angels, kuru dziedājuši pārpildīti stadioni un koncertzāles. Lieliski!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Robijs Viljamss dzied kopā ar vīru kori Gaudeamus

FOTO

Robija Viljamsa koncerts Arēnā Rīga, 6. aprīlis

Sadarbības iemesli nav skaidri

Portālam Skaties.lv koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš atzina, ka sadarbības iniacitīva nāca no Robija un viņa producentiem: “Vai nu viņiem kāda tuvu stāvoša persona ieteica vai kā, bet šie sadarbības iemesli nav skaidri. Viņi teica tikai to, ka interese par sadarbības veidošanu ir ar kādu no mūsu reģiona koriem.” Viens gan ir skaidrs, šis cilvēks ir daudz uzstājies stadionu priekšā, jo tikai ar tādu balsi iespējams pārkliegt mūsu spēcīgako vīru kori. Zemāk piedāvājam nelielu ieskatu Gaudeamus daiļradē, lai saprastu, kāpēc tieši diriģenta Ivara Cinkusa padotie tika izvēlēti dziedāšanai kopā ar šo britu superzvaigzni.

Gaudeamus izpilda Ave Maria

1 komentārs

TOP komentāri

  • Robčiks
    0

    Robčiks

    Iuuuu, Robim kruta jaka! Derētu tāda!

    08.04.2015 23:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas