VIDEO: Reperis ansis, filmējot savu jauno videoklipu, kārtīgi iekustina 11. tramvaju

8 komentāri

Pavisam nesen Dziesmu svētku noskaņās reperis ansis kopā ar DJ Monsta plašākai publikai atrādīja savu kopprojektu, kas saucās Pacel savu balsi. Puiši nedomā apstāties tikai pie “dzīvā” ieraksta, bet strādā arī pie dziesmas videoklipa, kura, kā vēsta kāds aculiecinieka video, vismaz viena no epizodēm norisinās 11. tramvajā.

Spriežot pēc Facebook lietotājas Lauras ieraksta, šis video filmēts atceļā no svētdienas Dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta, kurā ansis jeb īstajā vārdā Ansis Kolmanis ne tikai skaitīja savus tekstus, bet arī iesaistīja pārējos tramvaja pasažierus, un, kā redzams, darīja to ļoti veiksmīgi.

VIDEO

Šodien tramvajā pēc Dziesmu un deju svētku koncerta #ansis #pacelsavubalsi

Posted by Laura Šeine on Sunday, July 12, 2015

Kā vēsta jau esošā video materiāla apraksts, Pacel savu balsi tapusi iedvesmojoties no Pētera Plakiža skaņdarba Ar dziesmu dzīvībā XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kontekstā.

8 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +7

  Es

  Pareizi ir ''who cares''. Bet ja Tev nebutu interesejis, nebutu nemaz lasijis un skatijis so rakstu.

  16.07.2015 15:37

 • Ewa
  +4

  Ewa

  A man patika! Tieši tas, ka pasažieri darbojas līdzi, smaida, piedzied. Visur tik raksta par īgnajiem, ar dzīvi neapmierinātajiem latviešiem. Prieks redzēt ko pozitīvu, redzēt, ka tie "īgnie, neapmierinātie latvieši" tomēr arī ir forši :)

  17.07.2015 00:45

 • Kaspars Lapa
  +3

  Kaspars Lapa

  Ansis malacis! Uzreiz var redzēt, ka kultūra attīstās pareizā virzienā.

  17.07.2015 02:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas