VIDEO: Linda Leen iejūtas suitu sievas tēlā, izrādot savu lielisko balsi!

0 komentāri

Grupa Dziļi violets, kas plašākai publikai pazīstama kā Pusnakts sarunu šova septiņos ar Jāni Skuteli pavadošā muzikālā svīta, turpina raidījuma ietvaros sevi pieteikt uz muzikālās skatuves, veidojot asprātīgus videoklipus un dziesmas ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Šoreiz kārta pienākusi dziedātājai Lindai Leen.

Pagājušajā nedēļā varējām novērtēt mūziķu darbu kopā ar iepriekšējā gada Mūzikas balvas Zelta Mikrofona uzvarētāju (kopā ar grupu Instrumenti ieguva visvairāk balvu) Donu, kā arī dziesminieku Kārli Kazāku, kurš “startēja” sev neierastā ampluā, dziedot rock’n’roll stilā. Tagad nākamais viņu kopdarbs ir ar dziedātāju Lindu Leen, kura iejutās suitu sievas lomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iznākums ir lielisks, jo dziedātāja perfekti parāda savas lieliskās vokālās dotības!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas