Venēcijā izrāda filmu par bēgļiem

0 komentāri

Skandaloza filma par bēgļiem pirmizrādi piedzīvojusi Venēcijas kinofestivālā. Itāliešu drāmā A Bigger Splash galvenās lomas atveido Tilda Svintone un Ralfs Fainss.

Itāliešu kinorežisora Lukas Gvadanjino filma A Bigger Splash ir 1969. gada franču filmas Peldbaseins atjaunotā versija. Abas filmas stāsta par mīlas trīsstūri, taču šoreiz darbības vieta ir pārcelta uz Itālijas Vidusjūras salu Pantelleria, kur ierodas liels patvēruma meklētāju skaits.

Venēcijas kinofestivālā šogad daudz filmu ir veltīts bēgļiem un imigrantiem. Arī filmā A Bigger Splash viņi ir redzami, slēpjamies salas kalnos, bet vēl daļa ir ieslēgti vietējā policijas iecirknī.

”Oskarotā” britu aktrise Tilda Svintone skaidro, ka nolēmusi piedalīties šai kinolentē, lai izgaismotu cilvēku uzskatus par bēgļiem. Pēc viņas sacītā, tā ir realitāte jau divdesmit trīsdesmit gadus. ”Tie ir kara bēgļi, un daudzi izvēlas viņus neredzēt, taču mēs šajā filmā vēlamies redzēt arvien vairāk, nevis ignorēt problēmu, kā to dara vairums eiropiešu,” akcentē aktrise.

Ralfs Fainss filmā attēlo producentu, kurš ierodas salā ar savu meitu, kuru spēlē Dakota Džonsone. Tilda Svintone filmā attēlo producenta bijušo draudzeni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas