Valmieras teātra skatītāji izvēlējušies Gada izrādi, aktrisi un aktieri

0 komentāri

Noslēdzies Valmieras teātra un Food Union kopīgi rīkotais skatītāju balsojums Skatītāju balss par 2013./ 2014. gada sezonas Gada aktrisi, Gada aktieri un Gada izrādi. Balsojuma rezultāti tiks paziņoti teātra Gada balvu pasniegšanas ceremonijā decembra beigās.

Valmieras teātrī Skatītāju balsojums tika iedibināts pirms trim gadiem. Šogad kopējais aizpildīto anketu skaits – 2114 (pērn 1746), no tām lielākā daļa aizpildītas internetā, bet pārējās – Valmieras teātrī. Vislielākā konkurence bija Gada izrāžu kategorijā, kur no vairākām izrādēm līderis kļuva zināms tikai pašās balsojuma beigās, akcentē Valmieras teātra pārstāve Lija Ozoliņa.

Skatītāju balss rezultāti tiks paziņoti 28.decembrī, kad teātrī notiks Gada balvu pasniegšanas ceremonija.

Visi balsotāji piedalījās izlozē par balvām no Food Union un Valmieras teātra. Seši laimīgie balsotāji (trīs no internetā aizpildītajām anketām, trīs no teātra anketām) ir: Liene Piekuse, Sarmīte Grase, Linda Punāne, Dace Vanaga, Raimonds Indrāns, Agnese Sarguna.

Ar visiem balvu ieguvējiem Valmieras teātris sazināsies personīgi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas