Top izstāde BILŽU sēta PILSĒTĀ, iesaisties arī tu tās veidošanā!

0 komentāri

Mūzikas un mākslas festivāls BILDES sadarbībā ar portālu Skaties.lv izziņo akciju Arī ES – BILŽU sētā! izstādes BILŽU sēta PILSĒTĀ veidošanai, kurā aicināts iesaistīties ikviens mūzikas un mākslas mīļotājs.

Šogad festivāls Bildes svinēs 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Tā ietvaros no 30. septembra Līvu laukumā būs apskatāma izstāde BILŽU sēta PILSĒTĀ, ko veidojuši daudzi Latvijā populāri mūziķi un mākslinieki. Jubilejas gadā festivāla rīkotāji aicina Rīgas iedzīvotājus un interesentus no visas Latvijas akcijas Arī ES – BILŽU SĒTĀ! ietvaros pievienot savu darbu kopējā BILŽU SĒTĀ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dalības noteikumi:

  1. Lai pieteiktu savu darbu izstādei, līdz 21. septembrim uzzīmētā skice un aizpildītā anketa (skat. zemāk) ir jāieskenē vai jānofotografē un augšupjāielādē portālā Skaties.lv. Anketa un mākslas darba forma lejupielādējama šeit.
  2. Skice izpildāma brīvā tehnikā.
  3. Skices apstiprināšanas gadījumā, akcijas rīkotāji sazināsies ar pretendentu, nosūtot vēstuli uz anketā norādīto e-pastu. Pretendents saņems uzaicinājumu 26. septembrī ierasties Rīgā, lai klātienē veiktu dēlīša apgleznošanu.
  4. Oriģināldarbs tiks izpildīts ar ūdensizturīgām krāsām kokam. Sētas dēlītis, krāsas un otas nodrošinās pasākuma rīkotājs. BILŽU SĒTAS dēlīša izmērs – 135×14 cm. Gatavojot darba skici, jāievēro attiecīgā proporcija.
  5. Oriģināldarbu autori tiks aicināti uz izstādes BILŽU sēta PILSĒTĀ atklāšanu 30. septembrī.

Festivāla organizatori gaida dzīvi apliecinošus un krāsainus darbus, lai izstādes vērotāji gūtu prieku un pozitīvas emocijas.

Iesūtot darbu, autors nodod Bilžu Birojam visas tiesības publicēt šo darbu internetā un presē, norādot autora vārdu, bez citām papildus saistībām.

Skiču iesūtītājiem būs iespēja laimēt ielūgumus uz festivāla BILDES koncertiem, BILŽU BIROJA izdotos diskus, festivāla BILDES krekliņus un citas interesantas balvas.

Interesantākie iesūtītie darbi tiks publicēti internetā, presē u.c.

Papildu informācija: bildes@bildes.lv, 29282866

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas