The Sound Poets jauno albumu ierakstījuši ezera krastā

0 komentāri

Grupa The Sound Poets klausītāju vērtējumam nodevusi savu jaunāko veikumu – singlu Skats no augšas, kas tiks iekļauts arī grupas topošajā albumā Pulsē, kas ierakstīts netālu no Jumurdas ezera, informē mūziķu pārstāve Anna Macko.

Singls, tāpat kā albums, tapis pagājušā gada nogalē, bet albuma izdošana plānota šā gada jūnijā.

“Tā vietā, lai dotos uz studiju, izvēlējāmies pārcelt studiju uz skaistu vietu pie paša Jumurdas ezera. Īpašā noskaņa, dabas ainava un meža klātbūtne palīdzēja atbrīvoties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un nodoties mūzikai,” stāsta mūziķi.

Ieraksts tapis sadarbībā ar skaņu producentu Gati Zaķi, ar kuru grupa strādāja arī pie albuma Tavs stāsts tapšanas, norāda A. Macko.

Grupa šobrīd gatavojas vasaras sezonai – dalībai festivālos un Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Vasaras koncertplāni tiks izziņoti kopā ar albumu.

Grupa The Sound Poets dibināta 2011. gadā, un kopš tās pastāvēšanas brīža ir regulārs viesis festivālos un citos pasākumos Latvijā, kā arī klausītājiem piedāvājusi vairākus lielkoncertus – divi no tiem notika 2013. gada nogalē koncertzālē Palladium, bet līdz šim lielākais – 2014. gada augustā Siguldas pilsdrupās, kur grupa pulcēja vairāk nekā 3500 klausītāju.

Pērn grupa sevi pieteikusi arī starptautiskā līmenī, piedaloties Viļņas Mūzikas nedēļā, Tallinas Mūzikas nedēļā, Reeperbahn festivālā Hamburgā, Vācijā, kā arī Lost in Music festivālā Tamperē Somijā.
Šogad grupai The Sound Poets pievienojās basists Kārlis Strūbergs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas