Teātri gatavi jaunajai sezonai

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Līdzīgi kā skolēniem, arī aktieriem jaunā teātru sezona iesākas septembrī. Lielāko pārsteigumu un piedzīvojumu skatītājiem, jaunajā sezonā varētu sagādāt Jaunais Rīgas teātris, jo šī būs teātra pēdējā sezona pirms pamatīgās ēkas rekonstrukcijas. Jau rekonstruētās telpās Jaunais Rīgas teātris atgriezīsies 2018 gadā.

Jaunā Rīgas teātra Pirmsrekonstrukcijas sezona solās būt piesātināta ar pirmizrādēm, turklāt dominēs krievu autoru darbu iestudējumi. Teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis gan noliedz, ka tas saistāms ar politiskajiem procesiem.

Vairāk nekā 10 pirmizrādes jaunajā sezonā iecerējis Nacionālais Teātris – tā sezona domāta dažādām gaumēm, kas solās būt pat izaicinoša. Līdzās strādās gan jaunie un citādi domājošie, gan sevi jau pierādījušie režisori tāpēc teātrī jauno sezonu sauc par uzdrošināšanās sezonu.

Arī Dailes teātris jaunajā sezonā skatītājiem piedāvās vismaz 7-8 pirmizrādes, bet sezonu uzsāks jau 31 augustā ar izrādi Pīters Pens. Savukārt septembra pirmajās dienās Dailes teātrī noritēs pasākums skolas sākuma svinības.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas