Teātri gatavi jaunajai sezonai

0 komentāri

Līdzīgi kā skolēniem, arī aktieriem jaunā teātru sezona iesākas septembrī. Lielāko pārsteigumu un piedzīvojumu skatītājiem, jaunajā sezonā varētu sagādāt Jaunais Rīgas teātris, jo šī būs teātra pēdējā sezona pirms pamatīgās ēkas rekonstrukcijas. Jau rekonstruētās telpās Jaunais Rīgas teātris atgriezīsies 2018 gadā.

Jaunā Rīgas teātra Pirmsrekonstrukcijas sezona solās būt piesātināta ar pirmizrādēm, turklāt dominēs krievu autoru darbu iestudējumi. Teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis gan noliedz, ka tas saistāms ar politiskajiem procesiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk nekā 10 pirmizrādes jaunajā sezonā iecerējis Nacionālais Teātris – tā sezona domāta dažādām gaumēm, kas solās būt pat izaicinoša. Līdzās strādās gan jaunie un citādi domājošie, gan sevi jau pierādījušie režisori tāpēc teātrī jauno sezonu sauc par uzdrošināšanās sezonu.

Arī Dailes teātris jaunajā sezonā skatītājiem piedāvās vismaz 7-8 pirmizrādes, bet sezonu uzsāks jau 31 augustā ar izrādi Pīters Pens. Savukārt septembra pirmajās dienās Dailes teātrī noritēs pasākums skolas sākuma svinības.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas