TDA Liesma gatavojas 70 gadu jubilejas dižkoncertam

0 komentāri

Šogad vairāki pazīstami Latvijas tautas deju kolektīvi svin 70 gadu jubileju. Savas apaļās jubilejas dižkoncertam gatavojas arī Tautu deju ansamblis Liesma.

Daudzi Latvijas deju kolektīvi, arī Liesma, tika izveidoti uzreiz pēc Otrā pasaules kara. Padomju laikos Liesma bija viens no mūsu tautas dejas lepnumiem, un līdz pat mūsdienām Liesmas lielie un mazie dejotāji uzstājās visā plašajā pasaulē un ved mājās balvas arī no starptautiskiem konkursiem.

30. aprīlī Ķīpsalas hallē būs Liesmas 70. gadu jubilejas koncerts un vienlaikus tiks svinēta slavenā Liesmas horeogrāfa Imanta Magones 80 gadu jubileja.

Liesma turpina tradīcijas līdz pat šodienai un savā paspārnē pulcējusi dažāda vecuma dejotājus, bet dižkoncertā aprīļa pēdējā dienā uzstāsies ne tikai Liesmas kolektīvi, bet arī daudz Liesmas draugu no visas Latvijas. Vērienīgajā pasākumā uzstāsies tūkstošiem dejotāju.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas