Sus Dungo bundziniece izdos soloalbumu

0 komentāri

Grupas Sus Dungo bundziniece un perkusioniste Anneli Arro 27. aprīlī izdos savu solo albumu Lucas, informē mūziķes pārstāve Kristīne Pleša. Līdz ar albuma izziņošanu mūziķe klausītāju uzmanībai nodod divas dziesmas.

Albums Lucas ir mūziķes Anneli Arro debijas albums, kurā klausāmas mūziķes pašas sarakstītas un izpildītas kompozīcijas. Lucas ir tā saucamais bedroom (guļamistabas) ieraksts, kas tapis 2015. gada nogalē un 2016. gada sākumā Rīgā. To producējis, ierakstījis un miksējis Toms Taukulis, savukārt māsterējis Carl Saff (ASV).

”Tas ir akustisks, minimālistisks un tuvs albums ar melodiskiem balss motīviem. No vienas puses atmosfērisks, no otras puses tāds, kurā jāieklausās, lai paliktu tuvu mirklī. Dziesmas ir nelielas dzīves atziņu pērlītes, kas izveido tādu kā kaklarotu, kas tiek nēsāta sevī un nevilšus atklājas citiem,” stāsta mūziķe.

No 27. aprīļa Lucas būs pieejams interneta mūzikas veikalā bandcamp. Albuma prezentācija notiks 27. aprīlī plkst.19:00 Fon Stricka Villa, A. Briāna ielā 9, Rīgā.

Līdz albuma iznākšanai Anneli Arro piedāvā noklausīties divus singlus Truth Is un Loved:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas