Stilīgā Rošīna Mērfija šodien koncertēs Siguldā

0 komentāri

Šodien, 23. jūlijā, Siguldas pilsdrupu estrādē jaunākā albuma Hairless Toys atbalsta tūres ietvaros uzstāsies ekstravagantā īru dziedātāja Rošīna Mērfija (Roisin Murphy), informē L Tips Agency.

Kādreizējā dueta Moloko soliste, bet kopš 2004. gada solomāksliniece Rošīna Mērfija Latvijas skatītājiem nav sveša. Taču pirmo reizi stilīgās dziedātājas un ekscentriskā stila noteicējas uzstāšanos būs iespējams baudīt unikālajā Siguldas pilsdrupu atmosfērā.

Kā zināms, pirmo slavas vilni Mērfija izbaudīja, būdama elektroniskās mūzikas dueta Moloko dalībniece.
Pēc grupas izjukšanas 2003. gadā viņa pievērsās solokarjerai. Tās laikā viņa izdevusi trīs albumus, no kuriem jaunākais – Hairless Toys – iznāca šā gada 11. maijā.

Virkne autoritatīvu britu mūzikas kritiķu novērtējuši Mērfijas svaigāko sniegumu ļoti atzinīgi. NME (8/10): ”Ievērības cienīga atgriešanās.” The Guardian (4/5): ”Mērfija iemanījusies apvienot tik atšķirīgas lietas, kā disko un vēlu nakts pasaku mulsinošās bailes. Viņas līdz šim lieliskākais sniegums. Tīra un zīmīga elegance.” Independent (4/5): ”Mērfija ir viena no popmūzikas lieliskākajiem neparedzamajiem elementiem.” Daily Star (5/5): ”Ēterisks popmūzikas šedevru apkopojums.” Uncut (8/10): ”Tik intīms un vienlaikus provokatīvs kā viss, kas saistīts ar Mērfijas vārdu.”


Tas, ka Rošīnas Mērfijas jaunākais albums ir pievērsis ne tikai kritiķu uzmanību, liecina arī iTunes tops. Jau vienas dienas laikā tas ierindojies Elektroniskās mūzikas topa 1. vietā.

Rošīna Mērfija koncertā izpildīs ne tikai nozīmīgākās jaunākā albuma kompozīcijas, bet arī viņas daiļrades pieprasītākos hitus.

Plānotā vakara kārtība:

  • 18:00 tiks vērti Siguldas pilsdrupu vārti
  • 20:00 Rošīnas Mērfijas koncerts

Vēl pieejamas biļetes bilesuserviss.lv un Biļešu servisa kasēs. To cena, sākot no 34 eiro. Siguldiešiem – īpaša cena. Pirms koncerta tās būs iespējams iegādāties arī Pilsdrupu estrādes kasē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas