Starptautisko operas dienu svin ar īpašas platformas atklāšanu

0 komentāri

Daudzās valstīs, tostarp Latvijā, 8. maijā svin Starptautisko operas dienu, tāpēc šodien darbību sāks digitālā platforma, kas ļaus ikvienam interesentam noskatīties dažādu Eiropas opernamu izrāžu tiešraides un ierakstus.

“Operas platforma” tīmekļa vietnē theoperaplatform.eu būs pieejama trijās valodās – angļu, franču un vācu. Tajā būs plašs saturs: izrāžu un to fragmentu ieraksti, anotācijas, intervijas ar māksliniekiem un dokumentāli aizkulišu sižeti. Jaunās platformas mērķis ir piesaistīt gan operas žanra cienītājus, gan tos, kuri ar šo mākslu saskaras pirmoreiz.

Katru mēnesi platformā tiks ievietots vismaz viens pilns operas videoieraksts. “Operas platforma” šodien tiks atklāta ar Džuzepes Verdi operas Traviata tiešraidi no Madrides Teatro Real. Latvijas Nacionālā opera projektā piedāvās Artura Maskata operas Valentīna ierakstu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas