Sporta drāmas Kreilis Latvijas pirmizrāde jau piektdien

0 komentāri

Šonedēļ Kinoblogeri piedāvā seansu sērijā kāds pavisam īpašs notikums – jau piektdien, 14. augustā, savu Latvijas pirmizrādi piedzīvos iedvesmojošā sporta drāma Kreilis (Southpaw).

Billija Houpa dzīvē viss bija nevainojami – čempiona tituls, skaista sieva un mīļotā meitiņa. Taču vienā brīdī viss apgriežas ar kājām gaisā – traģiskos apstākļos iet bojā viņa sieva, diskvalifikācija ringā, pēc kuras viņu pamet menedžeris, nekādu ienākumu un viņam tiek atņemtas vecāka tiesības. Lai atgūtu visu, kas Billijam ir bijis dārgs, viņam ir jāatrod spēki uzvarēt sava mūža grūtākajā cīņā…

“Kopš Rokija un Trakā buļļa laikiem pasauli nav satricinājusi izcila boksa filma, un Kreilis, nenoliedzami, ir liekama vienā rindā ar šīm kinoleģendām. Būvēta no vislabākajām sastāvdaļām – skarbās poličfilmas Treniņa diena režisors Antuāns Fukuā, seriālu Anarhijas dēli un Vairogs autora Kurta Satera scenārijs, kā arī filmas galvenais dārgums, viens no šībrīža labākajiem aktieriem Džeiks Gilenhāls, kurš lomai atkal transformējis sevi līdz nepazīšanai,” stāsta Kinoblogeri.lv pārstāvis Sergejs Timoņins.

Filmā ir viss, kas šādos gadījumos vajadzīgs: traģisks galvenais varonis, neatlaidība, cīņa ar spēcīgāko ienaidnieku – sevi, saldā uzvaras garša un, protams, mīlestība…

Svarīgi – filmu šoreiz varēs baudīt nedēļu ātrāk nekā repertuāra seansos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas