Spēcīgi! Latvijas bundzinieku samitā izpilda AC/DC Thunderstruck

4 komentāri

Nedēļas nogalē Sējā norisinājās Latvijas bundzinieku samits, kura laikā vairāk nekā simts bundzinieku sinhroni spēlēja leģendāro grupas AC/DC hitu Thunderstruck.

Pasākuma ietvaros notika arī labāko bundzinieku paraugdemonstrējumi un citas ar bungām saistītas aktivitātes. Līdzīgs pasākums noticis pērn ASV, kur vienviet sapulcējās ap 500 bundzinieku, tomēr Latvijā šāda veida pasākums notiek pirmo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīkotāji cer, ka šis pasākums nākotnē kļūs par jauku tradīciju gluži tāpat kā Dziesmu svētki, kur danču un dziesmu vietā skan bungu ritmi. Jo galu galā, kā pierādīja pasākums, Latvijā mīt pietiekami daudz talantīgu bundzinieku.

VIDEO

 

@ LatvijasBundziniekuSamits AC/DC – Thunderstruck

Posted by Serge Belyaev on svētdiena, 2015. gada 28. jūnijs

4 komentāri

TOP komentāri

 • Jana
  +2

  Jana

  Klātienē,domājams,bij tāds efekts!

  30.06.2015 14:45

 • wow
  0

  wow

  Wow wow wooow, ac/dc kas var būt labāks, un vel tās bungas. Divi vnk tik perfekti salikumi. mmmm.

  04.07.2015 16:29

 • Žanets
  0

  Žanets

  Tiešām - iespaidīgi!
  Kur vēl var redzēt?

  01.07.2015 01:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas