Šodien leģendārā tenora Hosē Karerasa īpašais atvadu koncerts

0 komentāri

Šovakar Arēnā Rīga vispasaules atvadu tūres A Life In Music ietvaros uzstāsies izcilais spāņu tenors Hosē Karerass. Īpašajā programmā apkopoti operdziedātāja paši izcilākie hiti, tostarp ”skaistā laikmeta” kompozīcijas, operu ārijas, operešu un mūziklu fragmenti.

Pats  koncertprogrammu raksturo šādi: ”Ļoti personīga, pat intīma manas karjeras restrospektīva. Tās ir dziesmas, kas mani vienmēr aizrāvušas un aizkustinājušas. Šajās kompozīcijās iemiesojas kaisme, emocijas, manas sirds un dvēseles izjūtas, ko ar balss starpniecību mēģinu nodot klausītājiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncerta apmeklētājiem šī būs unikāla iespēja vēl pēdējo reizi uz skatuves redzēt un klausīties vienu no diviem dzīvajiem Lielajiem trīs tenoriem.

Rīgā Hosē Karerass uzstāsies kopā ar Kauņas simfonisko orķestri, kuru diriģēs maestro Dāvids Himeness Karerass. Vairākās kompozīcijās leģendārajam tenoram pievienosies daudzsološais un aizvien plašāku atzinību gūstošais īru soprāns Selīna Birna.

Kaismes un emociju pilns vakars, kas vienlaikus būs arī oda dzīvei!

Vakara programma plānota šādi:

  • 18.30 tiek vērtas Arēnas durvis
  • 20.00 sākas koncerta 1.daļa
  • 20.40 – 21.00 starpbrīdis
  • 21.00 līdz aptuveni 22.00 koncerta 2.daļa

Biļetes uz Hosē Karerasa atvadu koncertu vēl pieejamas visā Biļešu servisa tīklā un bilesuserviss.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas