Šmulītis viesosies Ventspilī

0 komentāri

Pagājušo sestdien nevalstiskajā teātrī Dirty Deal Teatro ar jaunā iestudējuma Mēness dārzā pirmizrādi tika atklāts izrāžu cikls bērniem un jauniešiem Šmulītis. Šonedēļ, no 7. līdz 9. oktobrim, Šmulītis priecēs mazos skatītājus Ventspilī – teātra namā Jūras vārti tiks spēlētas izrādes Nāves ēnā, Baltā grāmata, Kā saule gadījās un Ziemas māja.

Otrdien, 7. oktobrī, plkst. 10:00 un 13:00, 6.-8. klašu skolēniem būs iespēja piedalīties izrādē-spēlē Nāves ēnā pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles motīviem.

Trešdien, 8. oktobrī, plkst. 10:00 un 13:00, tiks spēlēta Baltā grāmata – izrāde 1.-5. klašu skolēniem pēc Jāņa Jaunsudrabiņa darba motīviem, kas nominēta Spēlmaņu nakts 2014 balvai kā gada labākā izrāde bērniem.

Šmulīša viesošanās Ventspilī tiks noslēgta 9. oktobrī ar divām izrādēm pašiem mazākajiem – plkst. 10:00 un 13:00 varēs noskatīties izrādi 3 līdz 6 gadus veciem bērniem Kā saule gadījās pēc latviešu tautas teiku motīviem, savukārt plkst. 11:00 un 14:00 tiks spēlēta radošās apvienības Nomadi veidotā izrāde 4 līdz 8 gadus veciem bērniem Ziemas māja.

Plašāka informācija atrodama par viesizrādēm atrodama Ventspils teātra nama Jūras vārti interneta mājaslapā jurasvarti.lv.

Teātra izrāžu cikls Šmulītis ir nevalstiskā teātra Dirty Deal Teatro un biedrības Ascendum bērnu kultūras projekta Garā Pupa iniciatīva, kas piedāvā bērniem un pusaudžiem aizraujošas teātra izrādes. ”Šmulītis” aicina jaunos skatītājus domāt līdzi un pat iesaistīties izrādes notikumā, veidojot priekšstatu par laikmetīgu teātri, kā arī atklājot mākslas nozīmīgo lomu cilvēka iekšējās pasaules piepildīšanā. Plašāka informācija par Šmulīša izrādēm pieejama smulitis.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas