Skrundā atkal skanēs roks

0 komentāri
Skrundā atkal skanēs roks
Ainars Virga. Foto: LETA

Pirms 20 gadus Skrundas estrādē notika koncerts Roks pret militārismu. Šodien, kad īpaši izjūtam patriotismu, savu pārliecību par brīvību, Skrundas svētku ietvaros 9. maijā notiks rokkoncerts Roks par brīvību.

Šogad aprit 20 gadu kopš Skrundā tika nograuta radiolokācijas stacija Darjal. Lai pievērstu uzmanību problēmām militārajā jomā, jau gadu iepriekš, t.i., 1994. gadā, Latvijas mūziķi rīkoja akciju Roks pret Skrundas lokatoru. Lai arī akcija ar laiku zaudēja savu aktualitāti, šogad nolemts tradīciju atjaunot, un pasākumam dots nosaukumu Roks par brīvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šobrīd ir diezgan saspringta situācija visā pasaulē, tāpēc mēs domājam, ka būtu jauki atdzīvināt to ideju. Šo s pasākums bija ļoti, ļoti populārs tajos laikos. Visi brauca un zināja Skrundu tikai tāpēc, ka te notika tāds pasākums un mums ir savs lokators,” Skrundas televīzijai klāsta Skrundas kultūras nama direktora pienākumu izpildītāja Dita Ņuņēviča. “Šoreiz mums nav lokators, ir tikai pilsētiņa, kurā nav dzīvības, bet mēs viņu šajos Skrundas svētkos gribam atdzīvināt, taisīt ekskursijas, un roks piedienas pie lietas,” viņa norāda.

Koncertā, kas notiks Skrundas novada svētku laikā 9. maijā, piedalīsies grupas Colt, The Violence of Silence, Buks un brigāde, Bet Bet, Ivo Fomins ar grupu, Ainars Virga, Tomass Kleins un Liepājas ģitāristu lielansamblis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas