Skaistās dziedātājas Dvīnes laiž klajā jaunu mazalbuma singlu kopā ar videoklipu!

0 komentāri

Pēc ilgāka pārtraukuma uz skatuves atgriežas duets DVINES (Anastasija un Katrīne Drozdovičas) un sadarbībā ar DJ un mūzikas producentu MAKREE piedāvā klausītājiem savu jaunāko kopdarbu – debijas singlu SET IT ON FIRE no pavasarī gaidāmā EP.

Pēc lēmuma ieturēt pauzi muzikālajā darbībā un atrast savu unikālu skanējumu DVINES ir atgriezušās un šobrīd strādā pie jaunā EP, ar kura palīdzību plānots nostiprināties elektroniskās deju mūzikas žanrā.

SET IT ON FIRE stāsta par vēlmi atbrīvoties no nedrošības, “sadedzināt” visas bailes un kompleksus un sākt jaunu dzīvi. Dziesma rakstīta pop/house žanrā, un tās mūzikas un vārdu autores ir māsas pašas.

Foto

DVINES ir dvīņumāsu duets, kas zināms ar savām oriģināldziesmām, dalībai TV šovos, kā arī sadarbību ar vairākiem deju mūzikas producentiem, tostarp MAKREE, ar kuru DVINEM ir bijusi veiksmīga sadarbība singla LOUD tapšanā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas