Sindijas Lauperes slaveno mūziklu beidzot uzved Londonā

0 komentāri

80. gadu popmūzikas ikonas Sindijas Lauperes pirmais Brodvejas skatuvei sarakstītais mūzikls Kinky Boots nu uzvests arī Londonā. Tas ir stāsts par kādu rūpnīcu Anglijā, un tā pirmizrāde Londonā izpelnījās vētrainas ovācijas.

Savos pirmsākumos mūzikls Kinky Boots tika uzvests uz Brodvejas skatuves, kur tas tika uzņemts ar milzu ovācijām. Tas ir ieguvis sešas prestižās ASV teātra balvas Tony, tai skaitā nominācijās Labākais mūzikls un Labākais komponists.

Lauperes mūzikls ir tāda paša nosaukuma britu filmas adaptācija. Tas ir stāsts par kurpju rūpnīcu ar jaunu biznesa ideju – tā nolemj ražot apavus transvestītiem, kuri ģērbjas sieviešu drēbēs un klāj spilgtu grimu.

Mūzikla Londonas pirmizrādē Sindija Laupere un viņas kolēģis Harvijs Firšteins sacīja, ka tas ir īpašs noteikums, ka šo mūziklu uzved arī Londonā, jo mūzikls vēsta par rūpnīcu Anglijā. Turklāt stāsts ir balstīts uz patiesiem notikumiem.

Sindija Laupere ir gan dziedātāja, gan aktrise, gan televīzijas zvaigzne. Pasaules slavu viņa ieguva 80. gados ar dziesmām Girls Just Want To Have Fun un Time After Time, ko 1985. gadā pat savā džeza versijā izpildīja Mailzs Deiviss.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas