Sestdien Salacgrīvā notiks Pirmais Reņģēdāju festivāls

0 komentāri

Salacgrīvā 21. maijā notiks PIRMAIS Reņģēdāju Festivāls, kurā godinās reņģes, reņģu ķērājus un visaugstāk – Reņģēdājus.

Notikums sāksies jau 9:50 ar ”Nevis slinkojot un pūstot” un Reņģēdāju teoriju prof. Ivara Ijaba redzējumā, kulminēs ar pavāru mačiem un noslēgsies ar zaļumballi. Visas dienas gaitā savu lomu tieši no laivām piedāvās reņģu zvejnieki. Pirmais spainītis bez maksas, par otro simbolisks ziedojums – viens eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Godā tiks celti un sumināti arī Salacas plostnieki. Paralēli – turpat blakus, Rakaru murdiņā, plānotas darbošanās mazajiem reņģēdājiņiem.

Interesenti varēs izmēģināt spēkus šaha simultānspēlē pret lielmeistari, Latvijas finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu, minēt Reņģēdāju mīklas, cīkstēties roku cīņās un sapurināt komandas garu virves vilkšanā. Savus iekarotājus gaida Umurkumurs.

Pēcpusdienā sekos Reņģēdāju koncerts, kur muzicēs Lauku Muzikanti, Dzheski Glos un JUMPRAVA, bet vakarā – Reņģēdāju zaļumballe ar Rumbas kvartetu un grupu Roja. Biļetes uz koncertu un balli Bilesuserviss.lv un festivāla dienā uz vietas.

Muzeju nakts ietvaros Salacgrīvas muzejs piedāvās fotoizstādi REŅĢĒDĀJI FOTOGRĀFIJĀS. Arī laiks solās būt jauks, tādēļ Reņģēdāji ar prieku gaidīs ciemiņus.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas