Santa Vintage nesnauž ziemas miegā – izdod arī svētku dziesmu kopā ar videoklipu!

0 komentāri

Dziesma Vēstule Ziemassvētku vecītim vēsta par dažādu paaudžu vēlmēm Ziemassvētku laikā. Kāds lūdz par skrituļslidām zem eglītes, kāds par veselību, kāds par to, lai vienmēr būtu maizīte mājās, kāds par mieru pasaulē. Lūdz jauni, lūdz veci – katrs to, ko vēlās visvairāk.

Videoklipa sižetā mākslinieciski tiek atainots, kā maza meitene jau no bērnības raksta vēstuli Ziemassvētku vecītim, cerot, ka viņas vēlmes piepildīsies. Vēstuli viņa pabeidz rakstīt, kad jau kļuvusi par pieaugušu, jaunu dāmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ar šo skaņdarbu mēs kaut nedaudz vēlamies dot Ziemassvētku sajūtu un aicinām cilvēkus ticēt brīnumiem, dāvāt sirsnīgus un mīļus brīžus saviem tuvākajiem un ar gaišām domām sagaidīt Jauno gadu!” tā par savu jaunāko veikumu stāsta dziesmas teksta autore, kādreizējā realitātes šova TV Zvaigzne dalībniece Santa Getmančuka jeb Santa Vintage.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas