Sākusies biļešu tirdzniecība uz rokfestivālu Klang! 2015

0 komentāri
Sākusies biļešu tirdzniecība uz rokfestivālu Klang! 2015
Publicitātes foto

No šonedēļas pieejamas biļetes uz rokfestivālu Klang!, kas nākamgad no 24. līdz 25. jūlijam trešo gadu notiks Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā.

Līdz ar biļešu tirdzniecības uzsākšanu organizatori izziņojuši pirmās grupas. To vidū viena no gaidītākajām būs roka veterāni Gelousy. Dalību festivālā apstiprinājušas arī apvienības Inokentijs Mārpls, Green Novice, Stagnat Project un Foxthroat. Festivālā uzstāsies arī vēl tikai šopavasar dibinātā, bet jau cieņu iemantojusī pankroka apvienība Gateris un pēdējā laika spēcīgākā jaunā grupa Bloody Heels. Mūziķu debijas albums Summer Nights pieejams pat mūzikas veikalos Japānā. Savukārt sava otrā albuma un videoklipa tapšanas procesā ir grupa The Factor, kas festivāla apmeklētājiem būs sarūpējusi jaunu koncertprogrammu.

Dalībnieku sarakstu laika gaitā papildinās citas pašmāju, kā arī ārvalstu grupas.

Festivāla organizatori sola jauninājumus un papildinājumus teritorijas plānojumā, iekārtojumā un dzērienkartē.

Līdz 11. janvārim tiek pieņemti pieteikumi par uzstāšanos festivālā, kurus norādītajā laika periodā interesentiem jāiesūta uz epasta adresi klangfestinfo@gmail.com ar norādi Grupas pieteikums KLANG 2015.

Biļetes uz festivālu pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv par cenu 15 eiro. Tuvojoties festivālam, biļetes kļūs dārgākas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas