Svētki roka faniem – notiks pirmais Rokfilmu festivāls

0 komentāri

No 14. līdz 16. augustam Cēsīs norisināsies pirmais Rokfilmu festivāls. Tas veltīts filmām par un ap rokmūziku un rokmūziķiem, pašu mūziķu veidotam kino, koncertfilmām, mūzikas video un citiem roka dzīvesstilu raksturojošiem darbiem.

Paralēli norisēm kino zālēs festivāla organizatori trīs dienu garumā aicina iesaistīties aizraujošās diskusijās, tikšanās, dažādos konkursos un apmeklēt rokkoncertus, informē festivāla organizatoru pārstāve Amanda Boka.

Festivāls tiks atklāts ar Latvijas filmu sērijas Savējie sapratīs! pirmās daļas pirmizrādi Sešdesmitie. Sākums un turpināsies ar pasaulslavena kino seansiem par tādām leģendām kā Kurts Kobeins, The Doors, The Ramones, Dženisa Džoplina, somu supergrupa Lordi un citiem. Metālmūzikas cienītājiem būs veltīts īpašs video kolekcijas seanss, kā arī leģendārās latviešu metālgrupas Huskvarn 25 gadu jubilejas un atvadu koncerta filmas prezentācija. Katru seansu iesāks kāds kino un mūzikas pazinējs vai mūziķis, vēsta rīkotāji.

Festivālā gaidītas arī ģimenes ar bērniem, jo padomāts par īpašiem kino seansiem un aktivitātēm arī pašai jaunākajai paaudzei. Mākslas Telpā Mala notiks kinolektorijs, kurā uzstāsies sabiedrībā zināmi ļaudis – Uldis Rudaks, Jānis Joņevs, Mārtiņš Šmits, pieci.lv direktors Kārlis Dagilis un citi, kas stāstīs par slavenu mūziķu dzīvi un izrādīs par viņiem sev mīļas filmas. Cēsu Centrālajā bibliotēkā rokmūzikas filmās tiks atspoguļota žanra politiskā ietekme.

Pasākumi notiks Cēsu pilsētas robežās vairākās vietās – Vidzemes koncertzālē Cēsis, kafejnīcās Mākslas Telpa Mala un Bazaar, parkos un ielās, bet naktsmieru par ļoti draudzīgām cenām varēs baudīt īpaši tam paredzētās vietās telšu pilsētiņā vai skolas sporta zālē.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties ticketshop.lv, bet informāciju par pieteikšanos bezmaksas seansiem var atrast mājaslapā rockfilmfestival.lv un oficiālajā facebook lapā Rock Film Festival. Biļešu cenas, sākot no 2 eiro, pērkot četras un vairāk biļetes, 10-20% atlaides. Virkne pasākumu ārpus kino zālēm – rokkoncerti, video seansi, tikšanās un konkursi – notiks bez ieejas maksas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas