Rīgas Ritmi jau 15. gadu sardzē par pilsētas tēlu

0 komentāri

Festivāls Rīgas Ritmi dibināšana pirms 15 gadiem bijusi Rīgas Domes iniciatīva. Nu tas ir izaudzis par neiztrūkstošu Rīgas pilsētas daļu.

Viens no festivāla Rīgas Ritmi galvenajiem mērķiem ir izglītot gan klausītājus, gan arī jaunos mūziķus. Tas izpaužas labu, kvalitatīvu, augsti atzītu mākslinieku atvešanā uz Rīgu. Paralēli izcilu mākslinieku koncertiem notiek arī Latvijas mākslinieku parāde jeb showcase.

Šodien 3. jūlijā, jau plkst. 14:00 Rīgas Kongresu namā sāksies ne tikai ārzemju producentiem, bet arī pašmāju klausītājiem paredzēti koncerti. Festivāls Rīgas Ritmi piedāvā arī virkni citu koncertu, uz kuriem ieejas gan maksas, gan bez maksas.

Šogad festivāls Rīgas Ritmi svin 15 gadu jubileju. ”Katrs gads bijis jā liela jubileja, kā liels izaicinājums,” norāda festivāla Rīgas Ritmi mākslinieciskais vadītājs Māris Briežkalns. Šogad festivāla programmā lielu īpatsvaru veido projekti, kuros sadarbojas Latvijas un ārvalstu mūziķi.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas