Rīgā viesosies igauņu fiziskā teātra kompānija ”Kompanii Nii”

0 komentāri

Jaunnedēļ, 5. oktobrī, viesizrāžu cikla ”Tuvāki kaimiņi” ietvaros producentu kompānija ”Pigeon-Bridge” un Ģertrūdes ielas teātris plkst. 20:00 ciemos uzņems šarmanto un asprātīgo fiziskā teātra kompāniju no Igaunijas – ”Kompanii Nii” ar izrādi ”Pung”.

Izrādes nosaukums, kas igauņu valodā saistās ar vārdiem “pumpurs” un “panks”, angliski nozīmē “kamanas”, un tas viss kopā izrādē rada savdabīgu “pungpasauli”, kurā kūsā enerģija, notiek brīnumainas pārvērtības un asprātīgā veidā tiek izspēlētas cilvēcīgas attiecības un arī vājības – draudzība, mīlestība, pirmais skūpsts un pavisam parasta greizsirdība.

Izrāde “Pung” uzrunā ar rotaļīgu garu, kas caurvij un raksturo Renātes Kērdas horeogrāfes rokrakstu – apģērba un atsevišķu priekšmetu saspēle ar ļoti spēcīgu, fizisku kustību rada aizraujošu stāstu, kam skatītājs seko līdzi ar neatslābstošu interesi, labprātīgi un pilnībā atdodoties “pungpasaules” maģiskajai varai.

”Kompanii Nii” ir horeogrāfes Renātes Kērdas (Valmes) 2012. gadā dibināta apvienība, kas strādā dejas un fiziskā teātra žanrā. Tai ir pastāvīgo dejotāju sastāvs, kuram mēdz pievienoties arī viesmākslinieki. Līdz šim kompānija ir radījusi divas izrādes “Pung”, kas pirmizrādi piedzīvoja 2012. gada novembrī Tallinā, un “Pure Mind”, kam pirmizrāde bija 2013. gada septembrī Tartu.

Biļetes pieejamas: bezrindas.lv. Biļetes cena: 9 eiro un 5 eiro (skolēniem, studentiem, pensionāriem, ISIC karšu īpašniekiem).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas