Rīgā uzstāsies pazīstamais Drum`n` Bass mūziķis Zardonic

0 komentāri

4. decembrī klubā Melnā piektdiena koncertēs pasaules slavenais multiinstrumentālists Zardonic no Venecuēlas. Šī būs Drum`n` Bass zvaigznes pirmā viesošanās Rīgā.

Zardonic – viens no gaidītākajiem Drum and Bass skatuves projektiem, satriecošs tēls un traka enerģija sajaukumā ar smagiem ritmiem un metāla atbalsi. Viņš ir tas, kura skaņdarbus izvēlas tādas elektroniskās mūzikas zvaigznes kā Skrillex un DieselBoy saviem kompilāciju albumiem; viņš ir tas, kurš nes savā mākslā pamata ideju no tādām leģendām kā Ministry, Atari Teenage Riot, Skrillex un Trenta Reznora; viņš ir tas, kas ārprātīgi mīl dažādus mūzikas stilus un šī mīlestība parādās viņa remiksos. Gan kompozīcijām tādām rock/metal žanra pārstāvjiem kā Nine Inch Nails, Rammstein, Nirvana, Sepultura, Cannibal Corpse, Gorgoroth, The Berzerker u.c., gan kompozīcijām tādām elektroniskās mūzikas pārstāvjiem kā Celldweller, Black Sun Empire, Blue Stahli, State of Mind u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zardonic darbos ir skaidri vērojams mūzikas stilu Electro House, Dubstep, Drum & Bass, Industrial Rock un Heavy Metal sajaukums. Viņa maska ir simbols, bet koncerta laikā Zardonic noņem to un turpina uzstāšanos bez maskas, kas norāda, ka sākusies enerģijas pilnā uzstāšanās daļa.

Zardonic koncertu papildinās Digital Digital (Igaunija), DJ Zayatc (Igaunija) un citi mūziķu uzstāšanās. Koncerta sākums plkst. 21.00. Biļetes pieejamas vietnē ticketshop.lv. Biļešu cenas no 10 eiro.

“Zardonic – t.i., ja Skrillex un Slayer būtu apvienots projekts” – Ryan J. Downey, MTV / Billboard.

“Zardonic – t.i., kā grupas Ministry otrā atnākšana savienojumā ar Knife Party” – Evol Intent.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas