Rīgā koncertēs inovatīvais trompetists Kristians Skots

0 komentāri

Festivāla Rīgas Ritmi 2015 ziemas sesijas ietvaros 24. novembrī mūzikas namā Daile uzstāsies inovatīvais trompetists Kristians Skots (Christian Scott).

Trompetists, producents un komponists Kristians Skots ir divkārtējs Edisona balvas laureāts un Grammy balvas nominants. Mūziķa gaitas uzsācis 13 gadu vecumā sava tēvoča džeza leģendas Donalda Harisona (Donald Harrison, Jr.) paspārnē. Jaunais mūzikas brīnumbērns saņēma pilnu stipendiju studijām Bērklijas mūzikas koledžā, kuru absolvēja nepilnu trīs gadu laikā.

Kristians Skots mūzikā meklē arvien jaunas skanējuma iespējas, pētot dažādu tautu un kultūru melodijas, muzikālās formas un valodas. Balstoties uz izjūtām, viņš rada vēl nevienam mūzikas žanram nepiesaistītu stilu, džezam pievienojot un miksējot blūza, roka, funk un fusion ritmus ar sarežģītu metrāžu, klausītājiem piedāvājot ko iepriekš nedzirdētu un elpu aizraujošu. Kristians neapstājas pie esošajām iespējām, ko dod mums jau zināmie mūzikas instrumenti – sadarbībā ar uzņēmumu Adam’s Music Instruments viņš ir radījis pūšaminstrumentus, kas lauž vispārpieņemtos uzskatus par trompetes formu, izmantojumu un skanējumu. The Siren – trompetes un flīgelhorna apvienojums – un Reverse Flugelhorn – trompete ar reversu uzbūvi – ir tikai daži no tiem!

Rīgā mūziķis koncertēs ar saviem ilggadējiem kolēģiem un domubiedriem: Braxton Cook – saksofons, Lawrence Fields – klavieres, Kris Funn – bass, Corey Fonville – bungas, Dominic Minix – ģitāra, Elena Pinderhughes – flauta, balss.

Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā. Papildu informācija: rigasritmi.lv

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas