Prāta vētras koncertā varēs ērti iekļūt pa vairākām ieejām

0 komentāri

Sestdien, 29. augustā, New Hanza City teritorijā, Pulkveža Brieža ielā 28a, Rīgā grupa Prāta vētra noslēgs šīs vasaras koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa. Grupas menedžments sagatavojis informāciju, kas noderēs koncerta apmeklētājiem.

BIĻETES iegādājamas eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā par 25 eiro. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs 30 eiro. Biļetes Fanu zonā un VIP biļetes tirdzniecībā vairs nav pieejamas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

SĀKUMS. Ieeja koncerta teritorijā būs no plkst. 17:30. Koncerta sākums – plkst. 20.30. Pirms īpašajiem viesiem Carnival Youth uzstāsies DJ duets Gribam būt Dīdžejas. Plānotais koncerta beigu laiks ir 00.00.

IEEJA koncerta teritorijā tiek organizēta no Hanzas ielas (IEEJA 1) un no Pulkveža Brieža ielas (IEEJA 2). Apmeklētājiem ar invaliditāti ērtākai iekļuvei teritorijā koncerta rīkotāji iesaka izmantot IEEJU 1.

Apmeklētājiem ar VIP biļetēm paredzēta ieeja no Hanzas ielas puses. Apmeklētājiem ar Pillar VIP biļetēm – ieeja no Pulkveža Brieža ielas. Precīzu plānu lūdzu skatīt attēlā.

TRANSPORTS: Apsargāta bezmaksas ERGO velo novietne pie IEEJAS 1 ar iebraukšanu no Hanzas ielas. Bezmaksas autostāvvietas koncerta teritorijas tuvumā ar iebraukšanu no Skanstes ielas un Hanzas ielas.

Apmeklētājiem ar invaliditāti paredzēta auto stāvvieta pie IEEJAS 1, braucot no Hanzas ielas. Apmeklētājiem ar VIP biļetēm paredzēta autostāvvieta ar iebraukšanu no Hanzas ielas un Skanstes ielas. Pillar VIP apmeklētājiem iebraukšana stāvvietā no Hanzas ielas. Precīzu plānu lūdzu skatīt attēlā.

Koncerta apmeklētāji aicināti ņemt vērā, ka sabiedriskā transporta kustība notiek pēc brīvdienu grafika, tādēļ visi rosināti laicīgi plānot ierašanos, kā arī rēķināties, ka iespējami transporta sastrēgumi koncerta apkārtnē pirms un pēc koncerta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas