Prāta vētras jaunās dziesmas video iesaistās kaislīgi dejotāji

0 komentāri

Grupa Prāta vētra klausītāju uzmanībai nodod otro singlu Ēdenes dārzs no 19. maijā gaidāmā albuma 7 soļi svaiga gaisa. Dziesmai grupas bundzinieka Kaspara Rogas režijā tapis arī košs videoklips.

Ēdenes dārzs ir dziesma, ar kuru sākās gaidāmā albuma ieraksts, atklāj mūziķi. Ģitāras motīvs nācis no Jāņa Jubalta dziesmu grāmatas, bet pārējās partijas tapušas rūpīgā producenta Aleksa Silvas uzraudzībā. ”Dziesma ir par mīlestību, protams! Par neprātīgu iemīlēšanos, arī sāpēm un atkārtotu krišanu kaislību okeānā – vārdu sakot, par tiem ”ķiršiem sarkaniem Tavos matos”,” akcentē Renārs Kaupers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Videoklipa ideja Kasparam Rogam tapusi, kopā ”brainstormojot” ar Oskaru Cirsi (Wrong) un Dāvi Vilcānu (Wig). ”Kas ir mūsdienu Ādams un Ieva? Šis jautājums izriet no dziesmas teksta, un mēs sapratām, ka tie ir cilvēki pilsētā, bet tālāk jums jāskatās klips, lai nepateiktu pārāk daudz priekšā,” norāda K. Roga.

Videoklipā redzamie dejotāji ir Eva Kronberga un Rūdolfs Gediņš, klipa horeogrāfe – Inga Raudinga, operators – Edgars Dubrovskis un producente – Undīne Buka.

Dziesma Ēdenes dārzs nopērkama eKase.lv un iTunes Latvija.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas