Prāta vētras jaunās dziesmas video iesaistās kaislīgi dejotāji

0 komentāri

Grupa Prāta vētra klausītāju uzmanībai nodod otro singlu Ēdenes dārzs no 19. maijā gaidāmā albuma 7 soļi svaiga gaisa. Dziesmai grupas bundzinieka Kaspara Rogas režijā tapis arī košs videoklips.

Ēdenes dārzs ir dziesma, ar kuru sākās gaidāmā albuma ieraksts, atklāj mūziķi. Ģitāras motīvs nācis no Jāņa Jubalta dziesmu grāmatas, bet pārējās partijas tapušas rūpīgā producenta Aleksa Silvas uzraudzībā. ”Dziesma ir par mīlestību, protams! Par neprātīgu iemīlēšanos, arī sāpēm un atkārtotu krišanu kaislību okeānā – vārdu sakot, par tiem ”ķiršiem sarkaniem Tavos matos”,” akcentē Renārs Kaupers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Videoklipa ideja Kasparam Rogam tapusi, kopā ”brainstormojot” ar Oskaru Cirsi (Wrong) un Dāvi Vilcānu (Wig). ”Kas ir mūsdienu Ādams un Ieva? Šis jautājums izriet no dziesmas teksta, un mēs sapratām, ka tie ir cilvēki pilsētā, bet tālāk jums jāskatās klips, lai nepateiktu pārāk daudz priekšā,” norāda K. Roga.

Videoklipā redzamie dejotāji ir Eva Kronberga un Rūdolfs Gediņš, klipa horeogrāfe – Inga Raudinga, operators – Edgars Dubrovskis un producente – Undīne Buka.

Dziesma Ēdenes dārzs nopērkama eKase.lv un iTunes Latvija.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas