Populāri mūziķi uzstāsies labdarības koncertā Tu esi mans draugs

0 komentāri

Nākamsestdien, 6. februārī, pulksten 19 ikviens interesents aicināts uz biedrības Dižvanagi un Mārtiņa Freimaņa fonda rīkoto ikgadējo labdarības koncertu Tu esi mans draugs Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā, Kuršu ielā 19, informē Maija Kalniņa.

Koncertā piedalīsies Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Karīna Tatarinova, Matīss Pavītols, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Zanda Štrausa, Maija Kalniņa, Normunds Kalniņš, Kaspars Boroduško, Haralds Drekslers, Jānis Daugalis, Dāvis Ābrams, Kaspars Kronpušs, Edgars Jānis Kārkliņš, grupas Tumsa un Crazy Dolls un citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncerts Tu esi mans draugs notiks jau septīto reizi, un tas ir kļuvis par neatņemamu tradīciju biedrības Dižvanagi dzīvē. Tradīciju pirms septiņiem gadiem palīdzēja aizsākt mūziķis Mārtiņš Freimanis, kura iesākto šobrīd turpina Mārtiņa Freimaņa fonds. Tādējādi fondam ir izveidojusies cieša sadarbība ar biedrību Dižvanagi, kuras mērķis un ikdienas darbs ir palīdzība bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm.

Biedrība realizē apjomīgus un inovatīvus projektus, lai uzlabotu šo bērnu veselību un dzīves kvalitāti. Šobrīd biedrība gatavojas vērienīga mērķa sasniegšanai – atvērt Liepājā Neirorehabilitācijas bērnu atbalsta centru Dižvanagi, kura darbība būs neatsverams pienesums bērniem un viņu ģimenēm visā Latvijā.

Ieeja koncertā pret ziedojumu. Ziedojumi tiks novirzīti biedrības Dižvanagi mērķu sasniegšanai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas