Pirmizrādi piedzīvojusi asa sižeta filma Sicario: Narkokarš

0 komentāri

Ņujorkā pirmizrādi piedzīvojusi kanādiešu režisora Denī Vilnēva jaunākais veikums. Kinolente Sicario: Narkokarš atskatās uz Meksikas narkotiku karteļu ikdienu. Filma uz Latvijas kinoekrāniem iznāks šonedēļ.

Filma Sicario: Narkokarš stāsta par kādu FIB aģenti Keitu, kuru atveido aktrise Emīlija Blanta. Viņa tiek pievienota elitārai, bet slepenai vienībai, kuras uzdevums ir iznīcināt Meksikas narkokarteli reizi par visām reizēm. Nonākusi vienībā, kuru vada harismātiskais Mets (Džošs Brolins) un Alehandro (Benisio del Toro), Keita saprot, ka nekas nav tā, kā izskatās, un uzticēties nedrīkst nevienam. ”Sicario” tulkojumā nozīmē ”algots slepkava”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kanādiešu kinorežisora Denī Vilnēva īpašais paņēmiens ir teju dokumentālista skatījums. Kā stāsta režisors, filma atskatās uz narkotiku karteļu savstarpējiem kariem un uzdod jautājumu, vai ir jākļūst par briesmoni, lai cīnītos ar briesmoni. Viņš skaidro, ka visiem filmas varoņiem, izņemot, Keitu nav nekādu morālo principu. Jo ilgstošais narkotiku bizness un savstarpējie kari visas ētikas normas atstāj otrajā plānā, norāda režisors.

Uz Latvijas kinoekrāniem filmu būs iespējams vērot no piektdienas, 18. septembra.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas