Pirmizrādi piedzīvo Regīnas Devītes monoizrāde

0 komentāri

Šodien, 27. novembrī, plkst. 19.00 Ērgļu Saieta namā pirmizrādi piedzīvo Valmieras teātra aktrises un seriāla UgunsGrēks zvaigznes Regīnas Devītes monoizrāde Visa dzīve priekšā pēc Romēna Garī romāna motīviem.

Izrāde, ko var arī uzskatīt par himnu mīlestībai, dod iespēju ikvienam skatītājam dalīties aizkustinājuma smieklos un asarās ar iemīļoto sirdsaktrisi Regīnu Devīti, norāda apvienības Jaunais teātris pārstāve Ilze Trumpe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Romēna Garī romāns ir spēcīgs materiāls mono izrādei, un aktrises Regīnas Devītes amplitūda un dziļums spēj pārliecināt. Šajā romānā autors atklāj savas apbrīnojamās zināšanas un precīzos vērojumus par cilvēka dabu un sabiedrību. Ļoti ironiski līdzjūtīgs un reizē humora pilns un smeldzīgs stāsts par mazu zēnu Parīzē. Izrāde veltīta tam, lai atklātu šī mazā, neaizsargātā cilvēka dzīvesstāstu,” stāsta izrādes režisore Inese Mičule.

Šis ir izcilā lietuviešu izcelsmes franču rakstnieka, diplomāta un lidotāja Romēna Garī romāns, kurā ir ļoti daudz autobiogrāfisku detaļu. Par romānu Romēns Garī saņēmis prestižo apbalvojumu Gonkūru prēmiju – augstāko Francijas apbalvojumu literatūrā un kā vienīgais rakstnieks ir saņēmis to atkārtoti.

Romēns Garī uzskatīja, ka pasaule ir pelnījusi, lai to padarītu sievišķīgāku. Tas ir saprotams, jo rakstnieka dzīvē viens no būtiskākajiem cilvēkiem bija viņa māte, kurā viņš redzēja vispilnīgāko sievišķības ideālu.

Izrādes režisore – Inese Mičule, scenogrāfe – Ilze Trumpe, producente – Laila Ilze Purmaliete. Izrādi piedāvā apvienība Jaunais teātris.

Tuvākās izrādes – 3. decembrī Aucē, 4. decembrī Kauguros, 30. decembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī, 17. janvārī Ikšķilē, 18. janvārī Iecavā, 22. janvārī Gulbenē, 23. janvārī Ķekavā, 24. janvārī Salacgrīvā, 25. janvārī Dobelē un 13. aprīlī Preiļos. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze kasēs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas