Pirmajā skolas dienā Carnival Youth koncertēs Vidzemē

0 komentāri

Sākusies biļešu tirdzniecība uz grupas Carnival Youth koncertu 1. septembrī koncertzālē Cēsis, kas būs pirmais lielais koncerts, grupas rudens sezonu atklājot.

Grupa Carnival Youth šogad izdevusi savu debijas albumu Vācijā, Austrijā, Šveicē, Lietuvā, kā arī digitāli nesen Lielbritānijā. Šogad grupa atkārtoti uzstājusies šajās valstīs gan ar koncertiem, gan festivālu ietvaros un vasarā Latvijā būs dzirdama tikai īpašo viesu statusā Prāta vētras koncerttūrē. Oktobrī plānots sākt darbu pie otrā studijas albuma ieraksta.

Biļetes uz koncertu varēs iegādāties koncertzāles Cēsis kasē, kā arī Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv. Biļešu cena – stāvbiļete parterā 10 eiro, sēdvieta balkonā 12 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas