Ozols laiž klajā videoklipu Atpakaļ Nākotnē

0 komentāri

Atpakaļ Nākotnē ir pašmāju hiphop mākslinieka Ozola jaunā albuma tituldziesma, kas tapusi sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu KODEK.

Kā norāda mūziķa preses pārstāvis Raitis Zgirskis, videoklipā KODEK pavadībā Ozols tiek aizvests starpgalaktiskā ceļojumā uz planētām, par kuru eksistenci nojauš tikai filmas Star Trek kuģa USS Enterprise kapteinis Džeimss Tiberius Kirks, bet viss ceļojums noslēdzas planētā Flopijs, kurā, izrādās, joprojām valda 1980. gadu noskaņas un mode. Planēta Flopijs ir kā laika kapsula, kurā izbijušas un sen neredzētas slavenības joprojām ir aktuālas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nesen izdotais albums Atpakaļ Nākotnē ir Ozola piektais studijas albums, kurā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šī gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013), Sapņotājs (2013), Ilgojos (2014), Mirāža (2012) un jaunākais singls Superhaips (2015). Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H.Šteins, studijas producenti ansis (Dirty Deal Audio), D.Muižnieks un J. Kalve (Labo ierakstu studija), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K. Indrišonoks.

Jaunais albums pieejams straumēšanas servisos Spotify, Deezer, iTunes, digitāli iegādājams ozols.bandcamp.com. Albuma vinila plates PRE-ORDER, CD par īpašu cenu un T-krekli pieejami atpakalnakotne.lv un veikalā HOODSHOP, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2.

Atpakaļ Nākotnē prezentācijas pasākums notika 12. novembrī Rīgā, klubā ONE ONE. Koncertā piedalījās viesmākslinieki Kodek, Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz. Muzikālo programmu lielajā zālē pēc koncerta turpināja NiklāvZ un Oriole. Chillout zālē vinila plates spēlēja Dj Richi. Pagalmā bija iespēja aplūkot automašīnu ”DeLorean DMC12”, kas kulta filmā Back to the Future bija pārveidota par laika mašīnu un skatāma arī Ozola videoklipā Superhaips.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols hiphopa solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000), pēc kura sekoja albums Cieņa un mīlestība (2001), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002), Dūzis (2003) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība. Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā Fact un Rool Makaz un trīs reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas